СИТЕ ВЕСТИ

Без проблеми против Вардар Неготино во последниот меч од Втората лига - Исток

​Во последниот натпревар од 19. коло во Втората лига - Исток, Брегалница убедливо славеше против Вардар Неготино со 4-0.

Прочитај повеќе