СИТЕ ВЕСТИ

Реми (1-1) со Кит Го во дерби дуелот на Истокот

Брегалница и Кит Го одиграа без победник (1-1) во дерби пресметката од 21. коло во Втората лига - Исток.

Прочитај повеќе