Натпреварот Брегалница - Осогово во живо на ТВ платформата на ФФМ

Првиот натпревар на Брегалница на домашен терен оваа сезона во живо ќе биде пренесуван преку ТВ платформата на Фудбалската федерација на Македонија.

Натпреварот се игра денеска со почеток од 19 часот на Градскиот стадион во Штип, а во живо ќе може да го следите на следниот линк: http://tv.ffm.mk/