СИТЕ ВЕСТИ

Бобан Георгиев е најновото засилување за Брегалница

Бобан Георгиев е најновото, четврто, засилување за Брегалница во летниот преоден рок. „Сините“ во своите редови го враќаат дома 24-годишниот Георгиев кој изминатава сезона настапуваше за новиот шампион на БиХ, Борац Бања Лука.

Прочитај повеќе