СИТЕ ВЕСТИ

Пораз, по сопствени грешки, на пријателскиот дуел од Шкендија

​Брегалница загуби од прволигашот Шкендија со 0-2 (0-0) на пријателскиот натпревар кој се одигра на Градскиот стадион во Штип.

Прочитај повеќе